Prehľad odpovedí na tie najčastejšie zaslané otázky k týmto internetovým stránkam, k ich zameraniu a obsahu. V prípade, ak by ste medzi uvedenými otázkami nenašli oblasť, ktorá Vás zaujíma, prejdite prosím na stránku s formulárom a pošlite mi svoju otázku.

Máte otázky k týmto internetovým stránkam?

Tu nájdete odpovede.

Ak ste začínajúci používateľ systému SAP a hľadáte riešenie na vzniknutý problém alebo neviete ako pokračovať ďalej v zadanej úlohe, napíšte mi cez pripravený formulár (ak chcete získať čo najrýchlejšie odpoveď, uveďte prosím čo najviac podrobností k popisu problému) na stránke Kontakt.

Tieto stránky sa nezaoberajú podporou pre skúsených používateľov, pretože to by už boli platené služby a s touto formou sa aktuálne tento projekt nezaoberá.

V rámci aktualizácií sa postupne upravuje štruktúra stránok tak, aby bola prehľadnejšia a tiež bolo možné sa rýchlo zorientovať v jednotlivých oblastiach.

V pravej časti stránok sú vždy zobrazené kategórie, ktoré významovo pokrývajú vybranú oblasť pre zameranie článkov. Súčasne sa tu nachádza aj časť s názvom Vyberte si oblasť, ktorá Vás zaujíma, kde podľa samotného významu značiek, je možné zobraziť požadovaný okruh informácií.

Aktuálne táto možnosť nie je k dispozícii.

Po uverejnení článku sa k danej téme opätovne vrátim o 6 mesiacov. V prípade, ak by ale prišiel nejaký podnet zo strany čitateľov / návštevníkov stránok, po spracovaní aktualizácie článku požadované informácie v krátkom čase samozrejme doplním.

Možnosť prihlásenia sa na odber e-mailového spravodajcu aktuálne nie je dostupná. 

Otázky, pripomienky k zverejneným pracovným postupom a dokumentácii alebo zaujímavé nápady pre tieto internetové stránky, môžete zasielať na e-mailovú adresu info@saperp.sk, alebo použiť pripravený formulár na stránke Kontakt. Spätná väzba je pre tieto stránky veľmi dôležitá.