blog saperp

Web SAPERP.sk

Milí čitatelia,

dovolil by som si Vás privítať na internetových stránkach projektu SAPERP.

Po dlhšej odstávke prichádza reštart pôvodného projektu (ide o stránky, ktoré boli spustené v roku 2014 ako jednoduchý blog, následne ich vývoj prešiel cez niekoľko etáp až po „rozsiahlejšie“ portálové riešenie a za to obdobie priniesli množstvo zaujímavých informácií a pracovných postupov so zameraním na začínajúcich a čiastočne aj pokročilých používateľov).

Takže na úvod..

Budem pokračovať v pôvodnej myšlienke a teda zaoberať sa podnikovým informačným systémom od spoločnosti SAP, v ktorom aktuálne pracujem. Samozrejme so zameraním hlavne na začínajúcich používateľov, pretože pravdepodobne náročnosť systému SAP ich môže na začiatku odradiť a preto si myslím, že pomoc určite príde vhod.

V tomto smere sa teda nič nezmení.

Z pohľadu obsahu stránok tu nájdete zaujímavé informácie k systému SAP, prezentáciu mojich aplikácií (pripravujem ich výhradne pre tieto internetové stránky) pre operačný systém Windows, ale hlavne tu získate prístup k množstvu pracovných postupov rozdelených do tematicky zameraných oblastí a určených nielen pre štandardných používateľov, ale aj pre programátorov. Tieto informácie budú dostupné ako súčasť pripravovanej knižnice.

Viac informácií k štruktúre kategórií jednotlivých článkov v rámci blogu, popíšem už v nasledujúcom článku.

Miloš

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *