blog saperp

Prečo blog o SAP?

Vo všeobecnosti je podnikový informačný systém od spoločnosti SAP celkom robustné softvérové riešenie, pri ktorom v rámci pracovných povinností bude určitý čas prebiehať zaškolenie začínajúceho používateľa. A práve z toho dôvodu informácie, ktoré tomuto používateľovi nielen v začiatkoch „podajú pomocnú ruku“, budú určite vítanou pomocou.

Dôvodov prečo som začal písať o systéme od SAP bolo hneď niekoľko.

Dôležité pritom boli spomienky na moje začiatky, keď som sa potreboval naučiť pracovať v systéme čo možno najskôr a interné školenia v mojom novom zamestnaní mi neposkytovali dostatok informácií v takej miere, aby som sa mohol podľa možnosti čo najskôr produktívne zapojiť do pracovného tempa vo firme.

Takže bolo prirodzené, že som hľadal ďalšie informácie na internete a to na zahraničných stránkach, pretože na „slovenskom webe“ som nenašiel žiadne pracovné postupy alebo pre mňa dôležité informácie, ktoré by mi priblížili problematiku prípadne mi pomohli vyriešiť „začiatočnícke“ problémy.

Preto som neskôr zisťoval možnosti resp. hľadal priestor, ako by som mohol pomôcť a tak som vytvoril vzdelávací projekt na internetových stránkach saperp.sk v roku 2020.

Cieľom bolo vytvoriť na internete knižnicu informácií triedených do rôznych kategórií, ktorá bude vždy dostupná. Jednoducho ponúknuť pre každého začínajúceho používateľa v slovenskom jazyku množstvo zaujímavých a dôležitých informácií a súčasne tiež pracovných postupov, ktoré budú môcť naplno využiť vo svojom zamestnaní a zvýšiť tak svoju kvalifikáciu, ako aj možnosť uplatnenia na trhu práce.


Zaujal Vás článok? 

Zvážte možnosť jeho zdieľania na sociálnych sieťach alebo dajte mi vedieť Váš názor resp. pripomienky k tomuto článku a to odoslaním správy cez formulár, alebo priamo na e-mailovú adresu info@saperp.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *