lsmw

LSMW spracovanie dát 6/6

Dostávame sa na koniec tohto seriálu a dnes si spustíme automat na založenie skladových pozícií podľa zadania.

Pokračujeme označením kroku č.12 Display Converted Data, kde si môže používateľ určiť, ktoré riadky zo zdrojového súboru budú načítané. Keďže ale treba založiť všetky riadky zo súboru, v zobrazenom okne nebudeme nič nastavovať a pokračuje sa stlačením klávesy ENTER. Následne sa zobrazí nová obrazovka, ktorá obsahuje informáciu z testovacieho načítania údajov zo súboru.

Stlačením klávesy F3 vykonáme návrat späť do hlavného menu transakcie LSMW.

Nasleduje krok č.13 Create Batch Input Session, kde po spustení tejto položky pre založenie Batch Input Session, je potrebné stlačiť klávesu F8.

lsmw

O založení bude používateľa informovať SAP zobrazením informačnej správy v okne.

Zostáva ešte posledný krok.

lsmw

Krokom č.14 Run Batch Input Session prepne (v zobrazenom dialógovom okne klik na tlačidlo Prehľad máp pre pokračovanie) transakciu LSMW používateľa v systéme do transakcie SM35.

Teraz musí používateľ spustiť spracovanie rovnakým spôsobom, ako sa štandardne spracovávajú vytvorené chybové mapy.

sm35

Po označení riadku s názvom zložky MVZALOZENIE a s nastavením režimu spracovania na Len zobrazenie chýb, klik na tlačidlo Spracovanie.

A to je všetko 🙂 .


Zaujal Vás článok? 

Zvážte možnosť jeho zdieľania na sociálnych sieťach alebo dajte mi vedieť Váš názor resp. pripomienky k tomuto článku a to odoslaním správy cez formulár, alebo priamo na e-mailovú adresu info@saperp.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *