sap

Mobilné a špeciálne technológie

Dnes si popíšeme celkom zaujímavé technológie, ktoré sú spoločnosťami dosť vyhľadávané z pohľadu implementácie do budúcnosti. Sú nimi mobilné technológie a špeciálna oblasť zameraná na využitie rýchlych RAM pamätí.

Špeciálne „pamäťové“ technológie

Ide o modernú, dalo by sa povedať samostatnú kapitolu ponúkaných možností pre spoločnosti. V zásade je to ukladanie informácií v pamäti typu RAM na serveroch, než aby boli tieto dáta ukladané „po starom“, t.j. v zložitých databázach prevádzkovaných na v porovnaní s pamäťami, pomalších diskoch. Prostredníctvom tohto „pamäťového“ riešenia, je možné veľmi rýchlo spracovať vzorce, analyzovať veľký objem dát a to pritom v reálnom čase.

V tejto oblasti ponúka spoločnosť SAP produkt, ktorý je založený na novej generácii databázy, nákladovo efektívneho aplikačného spracovania a integrácii dostupných služieb na jedinej platforme. Detailne prepracovaná architektúra poskytuje spoločnostiam kvalitné plánovanie a nové obchodné analýzy s ohľadom na maximálny výkon a spoľahlivosť.

Je to teda výrazne inovatívne riešenie, ktoré bolo navrhnuté pre zjednodušenie a urýchlenie firemných procesov ako aj skvalitnenie samotného spracovania veľkého objemu obchodných dát.

Mobilné technológie

V súčasnosti sa stupňuje smerovanie spoločností na používanie mobilných technológií a spoločnosť SAP ponúka tiež v tejto oblasti zaujímavé riešenia. Ponuka obsahuje moderné softvérové technológie, ktoré boli vyvinuté pre používanie na rôznych mobilných zariadeniach. Dôraz je pritom kladený na to, aby bolo možné jednoducho, rýchlo a s prehľadom pristupovať ku všetkým dôležitým aplikáciám a uloženým firemným dátam.

V ponuke sú špičkové technológie z oblasti mobilných a cloudových riešení. Tie dokonale prepoja spoločnosť so svojimi zákazníkmi prostredníctvom možností systému SAP cez mobilné zariadenia a tým sprehľadnia, urýchlia a hlavne skvalitnia samotnú transformáciu podnikania.

Tým získajú spoločnosti konkurenčnú výhodu v rámci optimalizácie spustených vnútropodnikových procesov a samotnej produktivity.


Zaujal Vás článok? 

Zvážte možnosť jeho zdieľania na sociálnych sieťach alebo dajte mi vedieť Váš názor resp. pripomienky k tomuto článku a to odoslaním správy cez formulár, alebo priamo na e-mailovú adresu info@saperp.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *