sap školenie hra

SAP školenie ako zábava

Pred každého začínajúceho používateľa podnikového systému od spoločnosti SAP bude v podstate skôr či neskôr, ak to tak môžem napísať, postavená dôležitá otázka..

Ako sa môže vzdelávať a získavať tak potrebné informácie, ktoré ho vedomostne posunú vpred?

Možností, ako sa naučiť pracovať v systéme SAP, je určite veľa.

Ako prvá možnosť každého napadne myšlienka vyhľadať si ponuku na tradičné prezenčné alebo dnes veľmi obľúbené on-line školenia. Áno, je to jedna z možností a povedzme si otvorene, súčasne aj často využívaná. Sú tak k dispozícii odborné školenia zamerané na jednotlivé oblasti práce so systémom od spoločností, ktoré sa touto problematikou zaoberajú.

Celkom zaujímavou možnosťou ako sa vzdelávať, je ale vyhľadávanie a štúdium informácií na internete.

Na rôznych internetových stránkach so zameraním na systém SAP, si začínajúci alebo aj pokročilý používateľ môže vyhľadať množstvo zaujímavých materiálov, ktoré mu vysvetlia pracovné postupy alebo riešenie problému, ktorý v zamestnaní v rámci nejakého projektu aktuálne rieši.

Voľbou v tejto oblasti sú určite internetové stránky www.saperp.sk.

Pre začínajúcich používateľov sú dôležitým zdrojom informácií s možnosťou vzdelávania, ktoré je dostupné zdarma pre každého používateľa so zameraním na podnikový informačný systém od spoločnosti SAP.

Ale je tu aj iná možnosť.

Tu by som chcel poukázať na celkom oddychovú formu štúdia a tou je zahrať si tematicky zameranú počítačovú hru a popri zábave sa naučiť niečo dôležité zo systému SAP, čo bude možné využiť vo svojom zamestnaní.

A aj v tejto oblasti ponúkajú tieto stránky riešenie.

Pripravujem niekoľko softvérových projektov a už budúci týždeň pribudne do hlavného menu stránok nová položka Zábava, kde predstavím inú formu vzdelávania, než sú školenia alebo štúdium odborných materiálov.

Prezentovanou hrou bude projekt, ktorý je už nejaký čas dostupný na internete, ale práve uvedením jeho aktuálnej verzie, ho predstavím aj na týchto stránkach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.