sap gui windows

V akom SAP GUI pracujem

V článku Prostredie SAP GUI sme si popísali niekoľko typov pracovných prostredí, s ktorými možno prísť do kontaktu a kde po prihlásení do systému SAP môže používateľ začať pracovať.

Dnes sa na chvíľu zastavím pri prostredí v ktorom pracujem, určenom pre operačný systém Microsoft Windows.

Všetky pracovné postupy, ktoré budem na stránkach uverejňovať, aktuálne pripravujem v nižšie uvedenom prostredí (ak používate inú verziu pre Windows, tak vo väčšine prípadov to nebude mať zásadný alebo skôr žiadny dopad na vizuálnu alebo funkčnú stránku použitého prostredia) a uvádzam to len ako doplňujúcu informáciu.

A teraz k tej verzii.

Keď som sa po prvý krát prihlásil do systému začiatkom roku 2006 a postupne začal, ak to tak môžem napísať, objavovať čo to ten systém SAP vlastne je, pracoval som v prostredí SAP GUI vo verzii 6.20.

Samozrejme odvtedy doba výrazne pokročila a boli uvedené ďalšie verzie prostredia. Dnes používam SAP GUI vo verzii používateľského rozhrania 7.60 s verziou úpravy č.2 pre operačný systém Microsoft Windows.

sa gui windows

Zatiaľ posledná verzia SAP GUI bola uvedená pod označením 7.60, t.j. verzia, ktorú aktuálne používam.


Zaujal Vás článok? 

Zvážte možnosť jeho zdieľania na sociálnych sieťach alebo dajte mi vedieť Váš názor resp. pripomienky k tomuto článku a to odoslaním správy cez formulár, alebo priamo na e-mailovú adresu info@saperp.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *