sap jazyk verzia

Jazyková verzia systému

Pre každého používateľa je k dispozícii možnosť zmeniť si jazykovú verziu prostredia už pri prihlásení do systému a to v prihlasovacej obrazovke, kde do nepovinného poľa Jazyk prihlásenia môže používateľ zadať označenie pre požadovanú jazykovú verziu systému.

sap jazyk verzia

Systém možno prevádzkovať v rôznych jazykových verziách, štandardne sa ale u nás používa skratka EN (Anglický jazyk), DE (Nemecký jazyk), SK (Slovenský jazyk) alebo CS (Český jazyk). Po prihlásení používateľa do systému sa zobrazí pracovné prostredie v nastavenej jazykovej verzii.

Ak by bola do poľa Jazyk prihlásenia zapísaná skratka pre jazyk, ktorý nie je aktuálne v systéme nainštalovaný, systém o tom bude informovať používateľa zobrazením chybového hlásenia v stavovom riadku (nachádza sa v dolnej časti okna):

sap jazyk verzia

Len na doplnenie..

Jazyková verzia systému, je pre používateľa štandardne nastavená ako predvolená hodnota v jeho používateľskom profile, kde po prihlásení do systému si môže tento údaj zmeniť napríklad v transakcii SU3 v záložke Pevné hodnoty, pole Jazyk prihlásenia.


Zaujal Vás článok? 

Zvážte možnosť jeho zdieľania na sociálnych sieťach alebo dajte mi vedieť Váš názor resp. pripomienky k tomuto článku a to odoslaním správy cez formulár, alebo priamo na e-mailovú adresu info@saperp.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *